V srdci Evropy, na hranici Česka a Polska východně od Krkonoš jsou Javoří hory.

Javoří hory jsou jedno z nejstarších chráněných přírodních oblastí v Evropě a nabízejí malebnou krajinu. Náš region je bohatý na kulturu,přírodu a rozličnou krajinu místních farmářů, hluboké lesy se skalami,říčkami a potoky. Přilehlé okolí vás obklopí nedotčenou přírodní krásou.

Charasteristické pro tuhle oblast jsou skalní města Teplice nad Metují, Adrspach a řetězce Broumovských stěn s unikátními pískovcovými útvary plnými turistických stezek a vyhlídek. 8 km

Je tu krásně po celý rok.Teplá a slunečná léta s venkovským životem farmářů,zimy plné sněhu,ale i podzim vás obklopí škálou rozmanitých barev přírody.Broumovský klášter, náchodský zámek a také kostely i v blízkém Polsku jsou důkazem bohaté architektury, kterou nacházíte na každém kroku.

Jsou tu spousty dobře značených turistických stezek,jak pro turistiku tak pro cykloturistiku. Přilehlá krajina vám má co nabídnout po celý rok-ať pěšky,na kole,či s provazem ve skalách nebo z koňského sedla.

Rádi bychom vás ze srdce přivítali v našem koutu země.


Holiday homes the Rose    Dovolenkový dům-Růže

HardwareNachází se v malebné vesničce Vernéřovice, 40km východně od Krkonoš v broumovském výběžku.Dům má dvě oddělené bytové jednotky a malý kemp.

Kennismaking, informatie en activiteitenDvoudům byl přestavěn z velké původní zemědělské stoleté stodoly- typické v tomhle kraji,která byla zrekonstruována na moderní a komfortní ubytování s četnými originálními prvky. Z oken je nádherný výhled na okolní louky a lesnaté kopce. Není tady překvapením,když lesní zvěř prochází zahradou.

Oprava a zrestaurování budovy bylo provedeno z respektem k starým prvkům,ale přesto byli použity nové technologie pro ekonomické využití energie.Celý dům má vytápěné podlahy,ale také stylové krbové kamna. Zdrojem teplé vody jsou solární bojlery,které napájejí i vytápění.Kvalitní izolace budovy poskytuje maximální komfort a pohodlí. Do tohoto okolí náleží naše filozofie naturálního stylu života. Z našich hostů vyzařuje atmosféra odpočinku a zdravého vzduchu v přírodě který jim dělá dobře.

Každá ze dvou částí chalupy je maximálně pro 6 lidí,s otevřenou kuchyní, vybavenou lednicí, myčkou, sporákem s keramickou deskou,troubou a mikrovlnou troubou. Obývací místnost je zařízena pohodlným nábytkem a krbovými kamny. Nechybí tu ani Smart TV,internet a mnoho mezinárodních kanálů.

Zahradní terasa na jižní straně poskytuje pohodlné posezení a výhled do luk a hor.

1.patro: 2 protilehlé ložnice z toho jedna manželská a druhá s oddělenými postelemi-u obou možná přistýlka nebo postýlka pro deti do dvou let.Komfortní koupelna se sprchovým koutem, vanou,toaletou a umyvadlem. Domácí mazlíčci jsou vítani po dohodě.

Camp-site Aktief Kemp - Aktief

camping Aktief TsjechieNa straně od domu Rose v zahradě se nachází kemp pro stany,karavany a kempy. Pro všechny místa je zajištěna elektřina, luxusní toalety a sprchy s vytápěnou podlahou,pračkou a WI FI. V kempě je mnoho místa asi o velikosti 6000m2. Našim přáním je udržet náš kemp malý. Běžně 15-20 stanů nebo karavanů,kemprů.Kemp Aktief je ideální základnou nejen pro sportovní typ prázdnin jako jsou tůry pěší a na kole ale i pohodlný odpočinek venkovské dovolené.  Aqualand Mezimesti 2,5 km.

Pronájem karavanu: karavan pohodlně ubytuje 4 lidi (6x2,45m),je vybaven lednicí, kávovarem, rychlovarnou konvicí, vytápěním a zahradním nábytkem. Povlečení si můžete přinést své nebo vám bude poskytnuto za poplatek. Dbáme na čistotu a pořádek a doufáme že naši hosté též.

HardwareWI FI v ceně.

Ceny

11000,- Kč na týden za dovolenkový dům Růže pro 2 lidi, extra person 1500 Kc, 7-8e mesic

10000,- Kč na týden za dovolenkový dům Růže pro 2 lidi, extra person 1500 Kc

5800,- Kč na týden za karavan s elektřinou pro max. 3 lidi

500,- Kč na noc za kemp pro 2 lidi v ceně elektřina, sprchy, WIFI,  auto, karavan , camper nebo stan

125,- Kč na noc za kemp pro 1 extra osob 

200,- Kč na týden za povlečení na osobu

1500,- Kč poplatek za energii za týden, period 10-03

1500,- Kč poplatek za nezanechání čistého domu

Kontakt: Adresa: Vernéřovice 131 54982 okres Náchod   E-mail: bert.mien@email.cz 

Tel.:+420 491 582 138 nebo 00420 731334863 (anglicky nebo German prosim)

 Julianatocht en wandelarrangementen Tsjechie